The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico

  • 50 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico Turin розташовані районі Quadrilatero Romano, а станція метро XVIII Дічембре - за 10 хвилини пішки. Апартаменти розташовані на відстані 1.1 км від залізничного вокзалу Porta Susa та на відстані 0.7 км від автовокзалу Bertola Capolinea.

Апартаменти включають гостям зону відпочинку, а також такі сучасні зручності, як система клімат-контролю. У помешканні є ванна кімната з феном і рушниками. Крім того, ви знайдете біде, окремий туалет і душ.

The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico забезпечують ваш комфорт, надаючи мінікухню з електрочайником і холодильником.

Туринський собор розташований за 13 хвилини пішки, а площа Кастелло - на близькій відстані від апартаментів. Палаццо Мадама знаходиться на відстані 7 хвилин пішої прогулянки від помешкання. Єгипетський музей розміщений лише за 1.3 км, а Museum of the Holy Shroud Museo della Sindone - біля The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico Турин
Palazzo Paesana: L'Arte A Torino
Ціна лише для моб. пристроїв

Palazzo Paesana: L'Arte A Torino

9.1
Блискуче 77 відгуків
139 м від помешкання
USD 146 USD 131
за ніч
Guesthost - Palazzo Saluzzo Paesana Beautiful Flat
Ціна лише для моб. пристроїв

Guesthost - Palazzo Saluzzo Paesana Beautiful Flat

6.4
Дуже добре 54 відгуки
143 м від помешкання
USD 94 USD 85
за ніч
Appartamento Matilde
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartamento Matilde

180 м від помешкання
USD 206 USD 185
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Турін Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Porta Susa Train station
    600 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 10:00 до 11:00
    Номер ліцензії00127202092,IT001272C2ZZL5LH7H
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico?
      Так, у The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • У квартирі The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico є кухня?
      В квартирі The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico гості зможуть скористатися кухнею з електрочайником і холодильником.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Porta Susa розташований на близькій відстані від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Турін Аеропорт
    16 км

    Залізничні вокзали

    Porta Susa Train station
    600 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    The Secret Garden - Appartamento Nel Centro Storico Турин

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити